ОПИТУВАННЯ ТЕРМІНОВИХ ПОТРЕБ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 16.03.2022 15:48

Шановні жителі Білокоровицької ТГ !!!

Білокоровицька сільська рада проводить ОПИТУВАННЯ ТЕРМІНОВИХ ПОТРЕБ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ та тимчасово переміщених осіб, які прибули до нашої громади на час воєнного стану.

Якщо вам вкрай необхідна допомога, заповніть форму опитування за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1MmY1XBSUfAs448Vrs4PLwAlFJQbdYgtKqcFXUoeZYQI/edit

Після отримання заявки та при можливості надання допомоги ми обов’язково з вами зв’яжемося.

Просимо врахувати також те, що першочергово допомога надаватиметься вимушено переселеним особам, які не зареєстровані але прибули з інших населених пунктів під час воєнного стану, особам, які мають рідкісні захворювання, сім’ям з дітьми, які мають інвалідність та рідкісні захворювання, одиноко проживаючим особам пенсійного віку.

Звертаємо увагу вимушено-переселених осіб, які прибули з інших населених пунктів про необхідність пройти тимчасову реєстрацію! Це можна зробити особисто звернувшись до старост старостинських округів, ЦНАПу Білокоровицької ТГ та в телефонному режимі в робочий час за тел.0971249832.

Щиро дякуємо за співпрацю!

Вірте в своїх захисників!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!