ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ

Дата: 28.02.2022 12:23

Шановні жителі громади!

З 18.00 години вечора по 08.00 годину ранку, до врегулювання ситуації в країні, в Житомирській області оголошена комендантська година.

Під час комендантської години і в темну пору доби, крім працівників, що задіяні на об’єктах  життєзабезпечення громади, пересування громадян категорично заборонено.

Якщо людина в заборонений час — протягом комендантської години знаходиться на вулиці, то комендантський патруль має право затримати дану особу і перевірити у неї наявність документів, які б давали право їй на таке перебування на вулиці чи підтвердити обставину про відсутність таких документів у даної особи, а також встановити причину порушення комендантської години.

В разі потреби, комендантський патруль наділений правом проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла затриманих громадян.

При навмисному опорі з боку затриманої особи виконати законні вимоги комендантського патруля до такої особи може бути застосована фізична сила чи вогнепальна зброя.

Просимо також жителів громади дотримуватись правил світломаскування.

Фото  та відео зйомка категорично заборонена.