Результати конкурсу з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, що здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення жителів Білокоровицької територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 01.02.2022 12:53

Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та позачергове  пільгове зубопротезування(крім протезування з дорогоцінних металів).

Білокоровицькою сільською радою  проведено конкурс із визначення переможця серед  аптечних установ та стоматологічних закладів, які протягом 2022 року здійснюватимуть пільгове медичне обслуговування жителів громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За результатами конкурсу пільгове зубопротезування буде здійснювати КНП «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради за адресою: Житомирська обл., м.Олевськ, провул.Промисловий, 2,

забезпечення лікарськими засобами – ТОВ «Нова Надія» за адресою: Житомирська обл.., м.Олевськ, вул.. Княгині Ольги, 1.

У нинішньому році на  пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для забезпечення лікарськими засобами та пільговим зубопротезуванням передбачено фінансування з Житомирського обласного бюджету для Білокоровицької ТГ  в сумі 185,6 тис. грн..