ВИЯВЛЕННЯ ПОТРЕБ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ШЛЯХОМ АНКЕТУВАННЯ

Дата: 21.01.2022 13:03

Відповідно до рішення виконавчого комітету Білокоровицької сільської ради № 15 від 19 січня 2022 року, до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні від 21.04.1997 року №280/98-ВР, зі змінами, що вносяться Законом України «Про соціальні послуги» №2671-VIII від17.01.2019, постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 “Про затвердження Порядку організації надання соціальних послуг”, Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах затвердженого наказом  Міністерства соціальної політики №28 20.01.2014 року, Методичних рекомендацій визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах затверджених Наказом Міністерства соціальної політики №648 від 15.10.2012 року, з метою розвитку соціальних послуг у громаді, посилення проведення соціальної роботи щодо адміністрування виявлення потреб мешканців громади та організації для них доступних соціальних послуг, на території Білокоровицької територіальної громади проводиться онлайн-анкетування (опитування) на сайті Білокоровицької територіальної громади та на сторінці Facebook, посилання на яке ви можете знайти нижче під статтею.

Якщо ви не маєте можливості пройти опитування онлайн, ви можете самостійно заповнити анкету  у приміщеннях:

• Білокоровицька сільська рада: відділ ЦНАП (1 поверх), відділ охорони здоров’я, соціального захисту населення та праці (2 поверх, 16 каб.).
  • старостат у смт Нові Білокоровичі, адміністративне приміщення по вул. Привокзальна,39;
  • віддалене робоче місце ЦНАП у смт.Нові Білокоровичі, по вул.Довженка,1;
  • старостат у смт Бучмани, адміністративне приміщення по вул. Центральна,2;
  • закладів освіти,та культури (школи, дитячі садочки,будинки культури) Білокоровицької ТГ.

Шановні мешканці громади! Кожна Ваша пропозиція для нас – це можливість стати кращими. Ми завжди готові отримати від Вас відгук з приводу соціальних послуг. Це допоможе нам з’ясувати, що ми робимо правильно, а на що необхідно звернути особливу увагу. Якщо у Вас є будь-які коментарі з приводу нашої роботи, будь ласка, скористайтесь можливістю та заповніть наші анкети. Ваші відгуки є дуже важливою складовою у встановленні взаємовигідного зв’язку між соціальними службами та отримувачами послуг. Усі Ваші побажання будуть враховані.

МИ ПРАЦЮЄМО для ВАС !!!