Велике будівництво на Житомирщині: одразу на двох об’єктах області триває обладнання комплексу «зважування в русі»

Дата: 13.12.2021 11:36

Задля збереження цілісності дорожнього покриття Службою автомобільних доріг у Житомирській області влаштовуються елементи моніторингу за станом доріг та умовами руху WIM. Наразі триває вживлення датчиків моніторингу руху транспорту.

Роботи проводяться одразу на двох об’єктах: поблизу села Андріївка на а/д М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (км 148+700 – 149+500) та за селом Березина на а/д М-06 Київ – Чоп (км 124+100 – 125+500).

Наразі вже виконано підготовчі роботи, закладено фундамент та змонтовано арочну конструкцію.

За інформацією Міністерства інфраструктури України, протягом найближчого року планується обладнати майданчиками Weigh-in-Motion (зважування-в-русі) усі ключові маршрути України, які відновлюються у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Як зазначають у САД, функціонування комплексу Weigh-in-Motion «зважування в русі» у режимі реального часу дозволить фіксувати перевищення вантажних та габаритних норм перевезень.

Система здатна зберігати інформацію про пересування більше ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою не менше 3,5 т.

У рамках Державної програми в Житомирській області вже влаштовано комплекс поблизу села Сінгурі на км 191+500 – км 192+500 на а/д М-21.

Нагадаємо, що в рамках програми Президента України «Велике будівництво» на ділянці автодороги місцевого значення  С 060902 Жеревці-Миролюбів через Зарічку, Миколаївку, Топільню км 11+850- км 14+250 завершено всі ремонтні роботи.