08.10.2021 року начальником відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та праці було проведено навчання для соціальних робітників Білокоровицької сільської ради.

Дата: 11.10.2021 11:59

08.10.2021 року начальником відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та праці Роксоляною Поляк було проведено навчання для соціальних робітників Білокоровицької сільської ради. На порядку денному були розглянуті питання, а саме:

- роз’яснення посадової інструкції соціального робітника;

- права та обов’язки соціального робітника;

- узгодження нового графіку роботи соціального робітника стосовно кожного отримувача послуги «догляд вдома»;

- обговорення проблемних питань під час виконання посадових обов’язків;

- ознайомлення соціальних робітників з поняттями « протидія торгівлі людьми» та «сімейне насильство та насильство за ознакою статі»;

- інформаційно–роз’яснювальна робота щодо попередження та профілактики захворювання на  COVID-19.

Також, кожен соціальний робітник отримав засоби захисту для безпечної роботи: маски медичні, рукавички, антисептик для рук.

Білокоровицька сільська рада закликає всіх мешканців Білокоровицької територіальної громади залишатися вдома, при виявленні в себе чи своїх знайомих распіраторних захворювань повідомляти сімейних лікарів, носити засоби захисту.

Бережіть себе та своїх близьких!