Оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних установ, що здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення жителів Білокоровицької територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 16.07.2021 13:50

Оголошується конкурс по визначенню аптечних установ для пільгового медичного забезпечення  громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, жителів Білокоровицької територіальної громади на період дії Порядку використання субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 року № 36 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 року № 878, зі змінами» (далі – пільгове забезпечення лікарськими засобами).
Конкурс проводиться відповідно до рішення виконавчого комітету № 4 «Про пільгове медичне обслуговування жителів Білокоровицької територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 26 січня 2021 року.
Вимоги до претендентів для участі у конкурсі:
– наявність відповідної ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;
– наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
– наявність працівників відповідної кваліфікації;
– наявність власних оборотних коштів для здійснення пільгового медичного забезпечення постраждалих громадян;
– наявність та забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;
– наявність та функціонування аптечних установ;
– встановлення вартості лікарських засобів (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби» та від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», з урахуванням граничних постачальницько-збутових надбавок, не вищих ніж              10 відсотків, що нараховуються до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів, та граничних торговельних (роздрібних) надбавок не вище ніж 10 відсотків, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків.
Умови подання конкурсних пропозицій
Документи, необхідні для участі в конкурсі надаються в опечатаному конверті (краї зрізу (склеювання) конверта скріпляються печаткою, а при її відсутності – підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання), з обов’язковим зазначенням назви конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу.
Конкурсна пропозиція повинна містити:
– заяву на участь у конкурсі, завірену печаткою суб’єкта господарювання;
– копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи, що скріплюється печаткою;
–  завірену копію ліцензії на роздрібну торгівлю лікарськими засобами;
– копію ліцензії на придбання, зберігання, перевезення, реалізацію (відпуск), наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсів;
– довідку про банківські реквізити;
– копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підрпиємців;
–  відомості про мережу та функціонування аптечних установ;
– відомості про кваліфікацію персоналу;
– відомості про умови зберігання лікарських засобів;
– пропозиції граничної постачальницько-збутової надбавки.
Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути завірені печаткою претендента для участі в конкурсі (за наявності) та підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта-господарювання.
Конкурсна пропозиція повинна бути прошнурована, мати нумерацію сторінок та опис наданих документів.
Всі документи, які подаються претендентами для участі в конкурсі, викладаються українською мовою.
Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе претендент для участі у конкурсі.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:
Житомирська обл., Коростенський р-н, с.Білокоровичі, вул..Тараса Шевченка, 69а.
Білокоровицька сільська рада.

Кінцевий термін подання документів: 29 липня 2021 року.

Дата, час та місце проведення конкурсу:
30 липня 2021 року, о 12 год.00 хв., Білокоровицька сільська рада.