Відбувся конкурс на зайняття вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Білокоровицької ТГ

Дата: 18.06.2021 09:38

15.06.2021 року, на базі Білокоровицької сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директора Новобілокоровицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 Білокоровицької сільської ради Житомирської області та директора Новобілокоровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Білокоровицької сільської ради Житомирської області.

Згідно Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Білокоровицької ТГ було проведено ІІІ етапи конкурсного відбору:

І етап - тестування (перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти);

ІІ етап - вирішення ситуаційного завдання;

ІІІ етап - презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти).

За результатами конкурсного відбору було визнано переможцем на заміщення вакантної посади директора Новобілокоровицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 Білокоровицької сільської ради Житомирської області - Миколу ТЕТЕРУКА.

За результатами конкурсного відбору було визнано переможцем на заміщення вакантної посади директора Новобілокоровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Білокоровицької сільської ради Житомирської області - Федіра Балаха.

Протокол засідання конкурсної комісії на зайняття посади керівника закладу загальної середньої освіти Білокоровицької ТГ