Народний депутат України Андрій Пузійчук вітає жителів громади з Великоднем

Дата: 30.04.2021 14:29

Великдень - це найбільше свято у світовій історії і головне для всіх православних християн. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє.

Білокоровицька сільська рада щиро дякує народному депутату України Андрію Пузійчуку за надані соціальним робітникам, людям поважного віку, які знаходяться на обслуговуванні соціальними робітниками, матерям загиблих учасників АТО великодні пасхи та за великодні пряники дітям сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування.

Великдень – свято надії, і нехай ці святкові дні принесуть Вам оновлення та зміни – зміни на краще. Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.