Увага! У Білокоровицькій ТГ розпочав роботу інспектор з благоустрою!

Дата: 08.04.2021 15:36

У Білокоровицькій територіальній громаді є розроблені та затверджені «Правила благоустрою» – це документ, який закріплює комплекс норм і правил, обов’язкових до виконання всіма жителями та суб’єктами господарської діяльності у населених пунктах громади і поза ними. Головна мета цього документу – окреслити конкретні і зрозумілі межі відповідальності кожного господаря, підприємця і жителя за свою територію.

Для контролю за виконанням цих вимог працює інспектор з благоустрою. Його робота полягає не стільки в накладенні стягнень за порушення, скільки у веденні діалогу з людьми  задля інформування щодо вимог «Правил благоустрою» і обов’язку кожного громадянина дотримуватися їх.

Основні завдання інспектора:

• контроль за станом благоустрою Білокоровицької ТГ;
  • контроль за дотриманням правил благоустрою території Білокоровицької ТГ, забезпечення чистоти і порядку;
  • сприяння розвитку і поліпшенню стану благоустрою;
  • притягнення винних до відповідальності за порушення законодавства  у сфері благоустрою;
  • профілактика запобігання правопорушень у сфері благоустрою.

Права інспектора:

• складати приписи і протоколи про адміністративні правопорушення в межах компетенції та порядку, передбаченому діючим законодавством по відношенню до осіб, які порушують правила благоустрою, для притягнення винних до відповідальності.
  • у випадках, передбачених діючим законодавством про адміністративні правопорушення, виносити на розгляд справи адміністративної комісії виконавчого комітету сільської ради.

Дотримання «Правил благоустрою» забезпечить Вас від неприємних ситуацій та непередбачених витрат, тож просимо мешканців громади  дотримуватися вимогам чинного законодавства.

Ознайомитися з «Правилами благоустрою» можна за посиланням. PDF