Рекомендації економного використання води

Дата: 17.03.2021 16:13

БасейновеуправлінняводнихресурсіврічкиПрип’ятьнагадуєвсім, про 11 ЛАЙФХАКІВ, ЯК ЗМЕНШИТИ СПОЖИВАННЯ ВОДИ:

- Вимикаючи кран під час чищеннязубів, тиекономиш 6 літрів води за хвилину
Цедужепростий і доступний, але дієвийспосіб — триматиспоживання води під контролем. І стеж за станом кранів, щоб вони не протікали. Через те ще кран не до кінцязакритийчимаєпротічку, можевтрачатись до 60 літрів води, щоуходятьбезпосередньо у стікщотижня.

- Кип’ятитільки те, щопотрібно
Економ воду, гроші та енергію, підігріваючистільки води, скількитизбираєшсяспожити зараз. Не витрачаймарнозайве.

- Контролюй час у душі
За кожнухвилину, яку типроводиш у душівитрачається до 17 літрів води. Тому встанови таймер на своємутелефоні, щобконтролювати час. Чи, як варіант, покинаносиш мило чи шампунь, виключай воду.

- Завантажуйпральну машинку на повну
Пральна машинка з повноюзавантаженістювитрачаєменше води та електроенергії, ніжнапівпорожня. А це значить меншірахунки.

- Інвестуй у сучасний туалет
У середньомуоднедомогосподарствопромиває туалет 5000 разів на рік. Сучаснісистемиздвоєноїпромивкирятуютьвеличезнукількість води. Вони використовуютьвсього 6 літрів за раз — або 4 зізменшенимрівнемпромивання. Це на 5-6 л меншеніжу туалетах старого зразка. Суттєваекономія, чи не так?