До уваги жителів громади Збройні сили України запрошують на військову службу за контрактом

Дата: 17.03.2021 15:55

Олевський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує бажаючих пов’язати свою подальшу долю із Збройними Силами України на військову службу за контрактом.

ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ:

Гідне щомісячне грошове забезпечення (СВ від 10 000грн, ДШВ від 11 000грн, ССО від 12 000грн).

Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі.

Додаткова щомісячна виплата за участь в операції об’єднаних сил (ООС).

Надання житла (гуртожитки поліпшеного типу) для військовослужбовців військової служби за контрактом у військових частинах.

Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму) в розмірах:

особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму;

особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму;

особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму.

УВАГА! Одноразову грошову допомогу не виплачують особам, звільненим з військової служби за контрактом, у разі повторного прийняття на військову службу.

Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення.

Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань.

Безоплатне забезпечення речовим майном.

Харчування за рахунок держави (в ППД – обід, в ООС, полігон – триразове харчування).

Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.

Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей.

Виплата грошової компенсації за піднайом житла.

Збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за рахунок державного бюджету при укладенні (продовженні) контракту (під час дії особливого періоду).

ДОДАТКОВІ СТИМУЛИ:

Кр’єрне зростання.

Участь у міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки.

Можливість безкоштовного вивчення іноземної мови (особам, які перебувають в резерві для просування по службі).

Надання статусу учасника бойових дій.

Виділення земельних ділянок під будівництво та пільги для військовослужбовців (учасників ООС) та членів їх сімей.

Після продовження першого контракту – право отримати вищу освіту заочно у вищих військових навчальних закладах (споріднену з цивільною) без відриву від служби за рахунок держави; отримання військової освіти та спеціальності.

Значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).

Щорічна відпустка – не менше 30 календарних днів (матеріальна допомога на оздоровлення).

Бойова підготовка за удосконаленою, сучасною програмою з інтенсивною часткою практичних занять на бойовій техніці, стрільбами, тощо.

Отже, обираючи професію захисника Батьківщини, громадяни матимуть не тільки всі перспективи для кар’єрного зросту, а й стабільну основу для соціальної і економічної захищеності.

Консультації з питань, які виникають у громадян щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати звернувшись за телефоном: (04135)2-13-86, або за адресою: м. Олевськ, вул. Пушкіна, 7а, Олевський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.