Спільна координаційна нарада стосовно попередження кримінальних правопорушень вчинених відносно осіб похилого віку, одиноких осіб.

Дата: 17.03.2021 10:16

16 березня 2021 року в приміщенні Білокоровицької сільської ради,з метою налагодження взаємодії органів поліції, органів місцевого самоврядування, членів громадських формувань, щодо вжиття превентивних заходів взаємодії та обміну інформацією,відбулась спільна координаційна нарада стосовно попередження кримінальних правопорушень вчинених відносно осіб похилого віку, одиноких осіб.

У нараді взяли участь: Орлов Володимир Сергійович – дільничний офіцер, лейтенант відділення поліції  №2 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області, Коцур Сергій Леонідович - голова Білокоровицької сільської територіальної громади, Содель Тетяна Петрівна –заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, Любиченко Наталія Володимирівна – секретар сільської ради, Швець Раїса Олександрівна – староста смт.Бучмани, Ліпка Сергій Леонідович – керівник ГФ «Білокоровицька варта», Кравченко Ілона Вікторівна – фахівець із соціальної роботи, Гузюк Анатолій Олександрович – спеціаліст з питань захисту прав дітей та соціальні робітники- Ковальчук Людмила Вікторівна, Борисовець Наталія Петрівна, Клименко Антоніна Іванівна, Кручко Світлана Володимирівна.

На порядку денному розглянуто та обговорено наступні питання:

• шляхи попередження кримінальних правопорушень стосовно осіб похилого віку, особливо самотніх;
  • співпраця працівників органів місцевого самоврядування та працівників поліції при виявленні  кримінальних правопорушень стосовно осіб даної категорії.