Інформація для ознайомлення!

Дата: 15.03.2021 12:20

З 9 березня 2021 року розпочалася реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021, яка діє за ініціативи та фінансування компанії Corteva Agriscience. Програма реалізується за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвитку Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада жінок-фермерок». Реєстрація на програму триватиме до 11 квітня 2021 року.

Основні критерії для участі в програмі TalentA-2021: вік від 18 років; проживання в населеному пункті з населенням до 10 000 осіб; наявність офіційної реєстрації сільськогосподарського підприємства (самозайнятість або офіційне працевлаштування на підприємстві) з терміном його діяльності від 1 року.

Власниці Сертифікатів TalentA-2021 матимуть можливість взяти участь в грантовій частині проєкту та позмагатися за гранти від компанії Corteva Agriscience на розвиток продовольчої безпеки своїх громад.

Зважаючи на досвід минулого року,  рівень та соціальну значущість проєктів, Corteva Agriscience ухвалила рішення про збільшення грантового фонду – у 2021 році він становить $22 000 і буде розподілений наступним чином:

• 1 місце – 10000 доларів США;
  • 2 місце –  7000 доларів США;
  • 3 місце –  5000 доларів США.

Умови, контакти та терміни реєстрації викладено в інформації, що додається.