День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 16.02.2021 10:22

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – це пам’ятна для всіх нас дата. З усіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була однією з найкривавіших і найжорстокіших, тінь якої торкнулася майже кожної української родини. Воїни-афганці назавжди залишаться для нас, сучасних поколінь, прикладом мужності та відваги, взірцем непереможності, сили духу та офіцерської честі.

15 лютого 2021 року слова підтримки і шани до воїнів звучали від народних депутатів України Володимира Арешонкова та Андрія Пузійчука.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, поклали квіти до пам'ятника та зробили традиційне спільне фото.

Воїни –інтернаціоналісти нашої територіальної громади отримали подяки від народних  депутатів України Андрія Пузійчука – Кравченко Валерій Антонович та від Володимира Арешонкова – Омельченко Олександр Іванович, Горбатюк Олександр Дмитрович.

Не залишилися без уваги всі воїни-інтернаціоналісти, вдови воїнів та мати померлого воїна, які отримали грошову винагороду від Білокоровицької сільської ради.