Білокоровицькою сільською радою проведено конкурс із визначення переможця серед аптечних закладів та стоматологічних установ

Дата: 10.02.2021 15:25

Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та позачергове  пільгове зубопротезування(крім протезування з дорогоцінних металів).

Білокоровицькою сільською радою  проведено конкурс із визначення переможця серед  аптечних закладів та стоматологічних установ, які протягом 2021 року здійснюватимуть пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. За результатами конкурсу пільгове зубопротезування буде здійснювати КНП «Олевська центральна лікарня», а забезпечення лікарськими засобами – КП «Олевська центральна аптека №32» .

У нинішньому році на  пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для забезпечення лікарськими засобами та пільговим зубопротезуванням передбачено фінансування з Житомирського обласного бюджету для Білокоровицької ТГ  в сумі 183,4 тис. грн..