ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2020 10:56

У цей день ми вшановуємо всіх людей,  що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Сьогодні вся країна низько вклоняється перед Вами, справжніми героями Батьківщини. Ваш героїзм, самовідданість, мужність та непохитна сила духу гідні повсякчасної поваги.

Вічна пам’ять усім, хто через смертоносний вплив радіації не дожив до сьогодення і велика шана тим, чиє здоров’я похитнулось унаслідок ліквідації наслідків аварії.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, злагоди, сімейного благополуччя та гідних умов життя. Хай усі наступні покоління так само шанують Ваш подвиг і завжди дбають про те, щоб страшна трагедія не була забута.