Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2020 10:12

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Метою цього дня є нагадування і привернення уваги суспільства до проблем осіб з інвалідністю, захисту їх прав, гідності і благополуччя. Не тільки сьогодні, а й кожен наступний день повинен нагадувати людям про їх обов’язок проявляти турботу та розуміння до людей з інвалідністю. Адже, у всьому світі приблизно 1 мільярд таких людей, що становить близько 15% всього населення світу.

Людям з інвалідністю дуже потрібна ваша увага, підтримка та спілкування. Ви можете дати їм шанс і розуміння того, що у світі таки є багато доброго. Інвалідність – це не вирок! Практика показує, що велика кількість таких людей які можуть бути і живуть повноцінним життям, створюють сім’ї, стають відмінними фахівцями, вченими, політиками, видатними, соціально активними та життєрадісними людьми, які надихають інших і стають мотиваторами навіть для цілком здорових громадян.