16 днів проти гендерного насильства

Дата: 27.11.2020 10:33

Що  таке насильство? Слово з тлумаченням якого знайомі навіть малі діти. За сучасних умов у всьому світі простежуються тенденції поширення насильницьких дій у всіх верствах населення. На жаль це явище є досить поширеним у нашій буденності і не зважаючи на часом жахливі наслідки про нього не прийнято говорити в голос. Ми не повинні мовчати, а боротися з цим, своєю небайдужістю.

Щороку в Україні від насилля потерпають сотні тисяч громадян і більшість з них приховують це, особливо діти, які, просто, не знають що робити в таких ситуаціях. Прикро, що ми звикли до цього і вважаємо насильницькі дії, явищем неминучим, просто закриваємо очі на те, що порушуються наші права і принципи вільного та справедливого існування.

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Міжнародна акція «16 днів проти гендерного насильства та торгівлі людьми». Метою цієї акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем – подолання домашнього та гендерного насильства, протидії торгівлі людьми.

ПАМ`ЯТАЙТЕ!!!

Ви маєте право перебувати в безпеці!

Ви маєте право на захист.

ЗВЕРНУВШИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ, ВИ НЕ ПОКАЗУЄТЕ СВОЮ СЛАБКІСТЬ, А ЗБЕРІГАЄТЕ СВОЄ ЖИТТЯ  ТА ЗДОРОВ’Я!