Вже ввійшло в традицію вітати людей поважного віку нашої Білокоровицької ОТГ із визначною датою – 90-річчям, зробити для них свято, яких не так багато було в житті.

Дата: 02.11.2020 14:53

Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося його зустріти.

З такою поважною датою привітати ювілярку Чирко Галину Петрівну  завітали працівники Білокоровицької сільської ради та побажали щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  тішили своєю турботою та увагою, а кожен день щоб дарував радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

В свої 90 років  Галина Петрівна зустріла гостей з посмішкою, хорошим, бадьорим настроєм і побажала всім такого ж міцного здоров’я, щастя та довголіття.