НУМЕРАЦІЯ БУДИНКІВ - ПОТРІБНО ВСІМ!

Дата: 23.10.2020 17:05

Головним управлінням статистики у Житомирській області в рамках проведення підготовки до Всеукраїнського перепису населення проведено обстеження та уточнення адресного господарства та виявлено, що багато будинків  не мають адресних покажчиків - назви вулиці та номера будинку.

Звертаємось до мешканців приватного сектору з проханням подбати про встановлення на фасадах своїх будинків табличок з номером та назвою вулиці чи провулку. Якщо немає можливості придбати табличку, можна нанести фарбою на будинок назву вулиці та номер будинку. Адже так кожен будинок зможуть знайти не лише ті, хто проводитиме перепис населення, а й у разі потреби самих мешканців - швидка медична допомога, рятувальники, аварійна служба газу та енергетики тощо.

Звертаємо, також, увагу керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності про необхідність встановлення табличок з номерами та назвами вулиць на фасадах своїх підприємств,  магазинів, аптек, тощо.