Дата: 22.10.2020 11:55

Вже 3 роки і 10 місяців як створено Білокоровицьку сільську об’єднану територіальну громаду. Це був складний період становлення: багато планів, ще більше проблем та відповідальності.

Нашу громаду об’єднали  три населених пункти: с. Білокоровичі – адміністративний центр ОТГ, смт Нові Білокоровичі, смт. Бучмани, які мають роками накопичені проблеми, що звісно за такий короткий проміжок часу повністю вирішити не можливо. Всі вони склали єдиний цілий організм, в якому проблеми вирішувались по мірі важливості.

Разом з командою депутатів, виконавчого комітету, працівників апарату, наших жителів, за підтримки підприємців та організацій визначалися пріоритети, черговість виконання завдань, вирішення проблем.