Нові велосипеди для соціальних робітників
Підтримка влади є необхідним кроком на зустріч працівникам, які надають адресну підтримку соціально вразливим категоріям населення.
На даний час у Білокоровицькій ОТГ працюють 4 соціальні робітники,які надають соціальну послугу догляду вдома особам похилого віку та особам з інвалідністю у всіх старостинських округах Білокоровицької об’єднаної територіальної громади. Більшість осіб,яким вони надають допомогу, проживають на великих відстанях один від одного, до яких найзручніше діставатися саме велосипедами.Такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дає можливість ефективніше використовувати робочий час, суттєво полегшує роботу, адже соціальні робітники доставляють своїм підопічним продукти харчування, господарські товари, ліки та інше.
Отож, за сприяння сільського голови Коцура Сергія Леонідовича соціальним робітникам було придбано за рахунок коштів Білокоровицької сільської ради нові велосипеди та вручено 16 вересня 2020 року.