ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 06.07.2020 16:46

Шановні мешканці Білокоровицької громади!

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 02.12.2019 року №1 та рішення виконавчого комітету Білокоровицької сільської ради від 26.12.2019 року виконавцем послуг із збирання та вивезення побутових відходів на території Білокоровицької сільської ради, за результатами конкурсу, визначено Новобілокоровицьке багатогалузеве комунальне підприємство.

09.01.2020 року між Новобілокоровицьким БКП і сільською радою підписано договір про надання послуг із збирання та вивезення побутових відходів на території громади. Дане підприємство уповноважене укладати вищезазначені договори.

Вартість послуги для населення становить: 9 грн. 45 коп. в місяць з однієї особи.

Адміністрація Новобілокоровицького БКП просить всіх мешканців населених пунктів громади заключити договір про надання послуг із збирання та вивезення побутових відходів.

Для укладання договору необхідно наступні документи:

Паспорт власника житлового будинку (або наймача, орендаря), ідентифікаційний код.

Укладання договорів проводиться за адресою:

смт Нові Білокоровичі, вул. Довженка,1(приміщення Новобілокоровицького БКП)

с.Білокоровичі, вул.Т.Шевченка,69 а (відділення ЦНАП)