В Олевському районі всього зареєстровано 12 випадків, за останні 5 днів підтверджено 4 нові випадки захворювання на СОVID -19.

Дата: 26.06.2020 12:52

Україна продовжує щоденно ставити нові антирекорди за кількістю інфікованих та померлих від СОVID -19: всього по Україні зареєстровано 34984 випадків захворювання, станом на 17.06.20  захворіло 758 осіб, померла 31 особа, станом на 18.06.20 захворіло 829 осіб, померли 23 особи, за останню добу захворіла 921 особа,  померло 19 осіб.

В Олевському районі всього зареєстровано 12 випадків, за останні 5 днів підтверджено 4  нові випадки захворювання на СОVID -19.

На жаль, такі статистичні дані свідчать про недотримання населенням та суб’єктами господарювання простих карантинних вимог: використання захисних масок, дотримання соціальної дистанції, дотримання особистої гігієни та використання антисептиків. Масові зібрання, вечірки стають звичним явищем, що без дотримання дистанції та маскового режиму сприяють активному поширенню вірусу.

Коронавірус – це не жарт, це пандемія яка забирає десятки життів в Україні та тисячі по всьому світу: померлих в Україні – 943 особи, в Іспанії -27 371 особа, у Великобританії – 42 054 особи, у США – 116250 осіб.

Бережіть себе та своїх близьких: утримуйтесь від масових заходів, тримайте соціальну дистанцію та носіть маски.

Олевське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області