Дитина позбавлена батьківського піклування отримала будинок за рахунок державної субвенції

Дата: 12.06.2020 12:36

Питання підвищення рівня життя населення, а особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа є одним із пріоритетних завдань нашої держави.

26 червня 2019 року вступила у дію Постанова Кабінету Міністрів України №616, відповідно до якої діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа мають право на придбання житла або отримання грошової компенсації за рахунок держаної субвенції.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, житлом забезпечуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа, які перебувають на квартирному обліку та користуються правом позачергового одержання житла.

Згідно рішення  №114 виконавчого комітету Білокоровицької сільської ради  від 29 жовтня 2019 року призначено грошову компенсацію з метою придбання житла. За рахунок державної  субвенції  було придбано житло у місті Коростень дитині позбавленої  батьківського піклування. Корсунович  Володимир  Романович  вже отримав всі документи та ключі від будинку.

Ми сподіваємося,що цей невеликий,але такий вагомий крок лише початок  для покращення рівня життя не тільки дітей позбавлення батьківського піклування,але й інших соціально незахищених категорій населення.