Міжнародний День захисту дітей..

Дата: 02.06.2020 14:59

Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей..

Фото без опису Фото без опису

Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Цього року,в умовах карантину,відзначення Міжнародного Дня захисту дітей,як і низки інших знаменних дат і свят,проходить в режимі онлайн.

До такого онлайн-святкування долучилася і Білокоровицька сільська рада.

Із соціально-незахищеними категоріями дітей, які проживають на території Білокоровицької громади  в онлайн режимі працівниками відділу охорони здоров`я, соціального захисту населення та праці було проведено роз`яснювально- інформаційну роботу на знання своїх прав. Діти мали можливість переглянути мультиплікаційний фільм «Права свої ти добре знай, їх шануй і захищай», який створений на основі їм відомих казок та отримали цікаві буклети.