До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 08.05.2020 10:22

Олевське районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області доводить до відому суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю непродовольчими товарами, надають послуги в перукарнях, салонах краси, здійснюють індивідуальне побутове обслуговування населення (пральні, хімчистки, ремонт взуття та одягу), надають послуги нотаріусами, адвокатами, аудиторами,  здійснюють громадське харчування  Розпорядження Головного державного санітарного лікаря України від 04.05.2020 року «Про проведення громадського обговорення деяких вимог до  протиепідемічних заходів при послаблені карантину», яким передбачені вимоги до протиепідемічних заходів при послаблені карантину, що будуть впроваджуватись для запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної інфекції СОVID-19 з 12.05.2020 року: