Голова Житомирської ОДА передав автомобіль «Renault Duster» для КНП «Білокоровицька АЗПСМ»

Дата: 14.01.2020 15:18

18 автомобілів «Renault Duster» отримали лікарі Житомирщини, які працюють в селах.

Передали новий транспорт медичним працівникам сьогодні, 14 січня, голова ОДА Віталій Бунечко та голова обласної ради Володимир Ширма.

Службовий автотранспорт для амбулаторій придбав Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА  за рахунок субвенції  на розвиток сільської медицини.

Такий транспорт необхідний лікарям для того, щоб швидко дістатись до пацієнта у будь-який населений пункт, який обслуговують медичні працівники  КНП «Білокоровицька АЗПСМ», особливо, якщо людина за станом здоров’я не може прийти на обстеження в амбулаторію. Службові авто допоможуть скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості.

В Житомирі на передачі автомобіля були присутні сільський  голова Сергій Коцур, головний лікар Людмила Орлицька, водій Василь Жеревчук.