22 жовтня 2019 року відбулися районні змагання із футболу (юнаки) на базі Жубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олевського району Житомирської області.

Дата: 24.10.2019 16:23
Кількість переглядів: 1969

Відповідно до Положення про проведення Спортивних ігор школярів Олевщини 2019-2020 навчального року,  з метою підвищення рівня масовості дитячо-юнацького футболу, організації фізкультурно-оздоровчої й виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей, залучення їх до популярних занять футболом,  виявлення здібних футболістів, популяризації та подальшого розвитку шкільного футболу 22 жовтня 2019 року на базі Жубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відбулася зональні  змагання з футболу (юнаки)

У футбольному турнірі взяли участь 6 команд закладів загальної середньої освіти; Жубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Білокоровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Білокоровицької сільської ради Житомирської області, Новобілокоровицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 Білокоровицької сільської ради Житомирської області, Новобілокоровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Білокоровицької сільської ради Житомирської області, Новоозерянського навчально – виховного комплексу, Біотехнологічного ліцею «Радовель»

Методом жеребкування команди закладів  було розділено на дві підгрупи, а змагання проходили за коловою системою.

Вітаємо переможців та всіх учасників зональних змагань  бажаємо їм у подальшому легких стартів і вдалих виступів. Кращим юним футболістам зичимо успіхів та наснаги для гідного представлення нашого району в обласному етапі змагань із футболу.