В Білокоровицькій громаді реалізовується екологічний проект «Компост і біогумус в домашніх умовах».

Дата: 02.09.2019 16:21
Кількість переглядів: 2093

В Білокоровицькій громаді реалізовується екологічний проект «Компост і біогумус  в домашніх умовах».

Громада стала однією з переможців у конкурсі ідей «Ініціативи громад щодо ефективного поводження з відходами» в рамках проєкту «Покращення якості послуг  в сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ», що впроваджується німецькою федеральною компанією GIZ за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції через Програму «U-LEAD з Європою».

Проєкт «Компост і біогумус в домашніх умовах» був розроблений спільно з ГО «ЕНДШПІЛЬ». Ініціативою передбачається:

• Проведення тренінгів для населення із залученням експерта в питанні застосування простих і перевірених технологій компостування;
  • Створення та розповсюдження інформаційних матеріалів;
  • Закупівля подрібнювача  для гілок як демонстраційного зразка сучасного інструменту ефективного поводження з відходами.

Метою проекту є: запровадження компостування відходів (рослинного походження) у невеликих господарствах ОТГ, що дозволить зменшити витрати на вивезення ТПВ за межі населених пунктів та навантаження на місцеве сміттєзвалище, а також роз’яснення населенню шкідливості спалення та пропозиція альтернативи даному типу поводження  з рослинними відходами – виробництво біогумусу.

В рамках проведення інформаційної роботи було знято відео про Білокоровицьку сільську об’єднану територіальну громаду, з яким можна ознайомитись тут