На базі КЗ «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради» Житомирської області , 28.08.2019 року відбулася СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ для працівників закладів освіти Білокоровицької ОТГ.

Дата: 28.08.2019 12:48

Із вітальним словом виступив Білокоровицький сільський голова С.Л.Коцур.

Слово було надано начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Білокоровицької сільської ради Л.Ф. Остапчук. Людмила Федорівна привітала педагогів та прозвітувала про роботу відділу освіти, культури, молоді та спорту за 2018-2019 навчальний рік.

Було обговорено наступні питання:

-         продовження запровадження концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього середовища;

-         підбиття підсумків роботи за 2018/2019 навчальний рік;

-         визначення стратегічних напрямів розвитку системи освіти Білокоровицької ОТГ у 2019/2020 навчальному році для керівників закладів освіти та педагогічних працівників;

-         фінансування системи освіти Білокоровицької ОТГ.

Педагогів, учні та вихованці яких зайняли перші місця в обласних та районних олімпіадах, конкурсах, змаганнях та виставках,  було нагороджено дипломами та грамотами.

Після офіційної частини відбувся св’яткой концерт, де пролунали чудові пісні, були прочитані вірші та виконані танці.

Ми дуже дякуємо всім за підготовку та за участь у СЕРПНЕВІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ та вітаємо з новим навчальним роком.