У Білокоровицькій ОТГ відбувся урочистий захід до Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2019 10:07

Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була однією знайнеохідніших і найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче - здоров'я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров'я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.

14.06.2019 року на базі КЗ "Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради" проведений святковий концерт до Дня медичного працівника.

Від щирого серця зі святом всіх привітав голова Білокоровицької сільської ради Сергій Леонідович Коцур. Побажав великого людського щастя, здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба та професійних успіхів.

До привітань долучилися гості, які були присутні на святі, а саме:

Арешонков Володимир Юрійович - народний депутат України,

Корнійчук Валентина Никіфорівна - представник від благодійного фонду Сергія Пашинського,

Троц Віктор Миколайович - голова Олевської районної ради.

Нехай у ваших домівках завжди панують щастя та мир. Міцного здоров'я, благополуччя і добра вам та Вашим родинам.