10 червня 2019 року, 42 дитини Білокоровицької ОТГ, більшість із яких мають статус багатодітних сімей, черговий раз, мали змогу відвідати Київський зоологічний парк.

Дата: 11.06.2019 12:11

В усіх цивілізованих країнах, у тому числі в Україні, закони передбачають надання допомоги і пільг багатодітним сім'ям. Сім'я з трьома дітьми і більше, у тому числі прийомними і такими, за якими оформлене опікунство, є багатодітною.

Екскурсія була організована за сприяння Народного депутата України Володимира Арешонкова. Діти із захопленням спостерігали за тваринами, отримали масу чудових вражень, фотографувалися та весело проводили час. Після екскурсії на дітей чекав приємний сюрприз в McDonald`s. Додому усі поверталися в піднесеному настрої та сповнені нових вражень.

Від імені батьків, педагогічного колективу та дітей, ми щиро дякуємо Володимиру Юрійовичу за небайдужість та фінансову підтримку.