СВЯТО ДЕНЬ МАТЕРІ

Дата: 13.05.2019 11:02

Мама… Це  перше  слово,  яке  промовив  кожен  із  нас  першим.

У  мами  найдобріші  і  найласкавіші  руки,  вони  уміють все.

Фото без описуУ  мами  найвірніше  і  найчутливіше  серце – в  ньому  ніколи  не  згасає  любов,  доброта,  ніжність.

12 травня 2019 року жителі Білокоровицької громади відзначали ДЕНЬ МАТЕРІ. Цього сонячного дня в с. Білокоровичі в приміщенні КЗ «Центр культури та дозвілля» Білокоровицької сільської ради відбувся святковий концерт «Я вдячний Богові за Маму». Активну участь в святі прийняли учні та працівники Білокоровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, педагогічні працівники Новобілокоровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та учасники ансамблю «Полісяночка» КЗ «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради».

Від щирого серця привітав всіх голова сільської ради Сергій Леонідович Коцур зі святом – ДНЕМ МАТЕРІ! Побажав кожній жінці, величезного щастя. Щоб їх ласкаві очі світилися добротою та гордістю за своїх дітей. Щоб радість і легкість супроводжували і надихали.

То ж будьте Ви дорогі мами: найулюбленішими, найнеобхіднішими та найціннішими!