Дата: 03.04.2019 16:35

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.               Допомога призначається органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною.

Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто.

Для призначення допомоги органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу   подається:

• заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
  •  довідка з селищної ради про те що діти проживають разом із матір’ю (батьком) та перебувають на їх утриманні;
  • копії посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) – копії посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
  • копії свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Допомога призначається з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.