22.03.2019 року в смт Нові Білокоровичі відбувся звіт голови Білокоровицької сільської об'єднаної територіальної громади про виконання плану соціально- економічного розвитку громади за 2018 рік Коцура Сергія Леонідовича.

Дата: 27.03.2019 09:13

22.03.2018 року в смт Нові Білокоровичі відбувся звіт голови Білокоровицької сільської об'єднаної територіальної громади про виконання плану соціально- економічного розвитку громади за 2018 рік Коцура Сергія Леонідовича.
Було прозвітовано про бюджет та його видатки, земельні ресурси, проекти, які вже вдалося реалізувати та інше...
Також, Сергій Леонідович проінформував про основні багатовартісні проекти, які будуть реалізовані у 2019-2021 роках. Так, одним з таких проектів є відкриття ЦНАПу, для надання адміністративних та соціальних послуг жителям громади, який має реалізуватися вже у 2019 році.
Також відбувся живий діалог голови громади з жителями у форматі "запитання- відповіді", після чого виступили артисти Олевського міського Будинку культури.
P.S. Децентралізація приносить результати!
"В царині реформування вже зроблено стільки, скільки не було зроблено ніколи" -
Сергій Коцур