Дата: 06.03.2019 11:23

Весело і цікаво завжди проходять свята до 8 Березня в садочках Білокоровицької сільської об’єднаної територіальної громади. Дошкільнята вітають всіх жінок, готують святковий концерт. Напередодні 8 Березня нам вдалося побувати на святі однієї з груп ДНЗ «Сонечко». Цього дня в садочку панувала радісна та весняна атмосфера. Діти готувалися до свята дуже старанно. Вчили віршики, розучували пісні та власноруч готували подарунки. І от свято розпочалося. Малюки зайшли до зали під веселий музичний супровід, тримаючи квіточки в руках. А мами, бабусі та сестрички вітали їх аплодисментами. Вихованці виразно розказували вірші, весело співали пісень та майстерно танцювали. Приємною несподіванкою став танок кухарчуків. Хлопчики вийшли переодягнені в костюми кухарів, із полониками в руках. Кухарі намагалися щось приготувати та куштувати щойно зварене. І це виглядало дуже кумедно. На святі були задіяні і батьки, які грали рольові ігри. Також досить веселим був танок «Новые русские бабки» який виконали хлопчики, переодягнені у сорочки, спідниці та хустки. Підсумовуючи свято, вихователі поцікавилась у діток, чия ж мама найкраща? І всі дружно, високо піднімаючи руки, вигукнули: «Моя-я-я!». В кінці свята вихованці вручили своїм матусям та бабусям подарунки, виготовлені з допомогою вихователів. Свято 8 Березня в дитячому садку вдалося на славу і принесло в душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.