Дата: 01.03.2019 15:51

В історії літератури є образи, які завжди цікаві людству. Читачі захоплюються ними, прагнуть наслідувати їх. Одним із таких образів, який сприймається як цілком реальна особа, є Шерлок Холмс, славетний детектив, створений уявою англійського письменника Артура Конан - Дойля. За мотивами оповідань цього письменника створено десятки фільмів, а в Лондоні на Бейкер-стріт є музей Шерлока Холмса.

01.03.2019 року на базі Білокоровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури на тему: «Артур Конан – Дойл – відомий автор детективних циклів. Шерлок Холмс, як учасник розв’язання сімейного конфлікту в оповіданні «Пістрява стрічка», який провела Кашарайло Наталія Сергіївна.

Мета семінару:

• стисло ознайомити учнів з життям і творчістю А.К–Дойла, показати місце жанру детективу в його творчому доробку;
  • провести аналітичне дослідження тексту оповідання «Пістрява стрічка», розкрити особливості його сюжету;
  • розвивати й вдосконалювати читацькі компетенції учнів в опануванні жанру детективу;
  • сприяти розвитку логічного мислення учнів.