Дата: 28.02.2019 15:59

Дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні. (Закон України "Про дошкільнуосвіту" Ст. 4). У системі навчання і виховання дошкільників активно використовуються дидактичні (навчальні) ігри, які розви­вають спостережливість, уяву, пам'ять, мислення, мов­лення, сенсорні орієнтації дітей у розмірах, формах, ко­льорах, максимально задіюють інтелектуальний потен­ціал у пізнанні світу і себе.

На базі Новобілокоровицького ЗДО №2 «Сонечко» відбувся семінар для вихователів на тему: «Роль дидактичних ігор у мовленнєвому розвитку дітей групи раннього віку», який провела директор закладу дошкільної освіти Власюк Раїса Павлівна.

Мета семінару:

• за допомогою дидактичних ігор збагачувати і закріплювати звуковимову слів, словниковий запас дошкільників;
  • розвивати зв'язне мовлення, словесну творчість, комунікативні навички, фантазію, допитливість;
  • спонукати дітей висловлювати свої думки;
  • розширити знання дітей про навколишній світ, прививати любов до рідної мови, виховувати в дітей пізнавальні інтереси.