З нагоди 30-ї річниці виведення військ із Афганістану у Білокоровицькій ОТГ відбувся захід під час якого сільський голова Сергій Леонідович Коцур висловив слова поваги та вдячності воїнам-інтернаціоналістам.

Дата: 15.02.2019 17:47

Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Сьогодні ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.