Ігор Гундич: Аби децентралізація дала результат – необхідно разом із людьми визначати перспективи громади на найближчі 3 роки

Дата: 13.02.2019 10:33

Реформа децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, дасть більший результат, коли жителі громад вирішуватимуть, які проекти реалізовувати першочергово.

На цьому наголосив сьогодні, 12 лютого, голова ОДА Ігор Гундич під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку у Білокоровицькій ОТГ Олевського району.

«Це лише старт реформи. Можливості ми матимемо значно більші. Для того, аби ініційована Президентом децентралізація давала більший результат, ми і проводимо виїзні засідання Ради Регіонального Розвитку та разом із людьми визначаємо перспективи громади на найближчі 3 роки», – зазначив Ігор Гундич.

Також він додав, що тепер громада буде контролювати, як все здійснюється місцевою владою.

У Білокоровецькій об’єднаній територіальній громаді затвердили перспективний план розвитку громади, а жителі ОТГ визначили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 роках.

Головні проекти розвитку громади на найближчі 3 роки:

• ремонти доріг у с. Білокоровичі (вул. Степана Тудора, Вишнева, Космонавтів, Жданова), а також ремонт дороги С061513 Білокоровичі – ст. Білокоровичі;
  • будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на базі Новобілокоровицької школи №3;
  • капітальний ремонт дитячого будинку сімейного типу;
  • придбання шкільного автобуса;
  • освітлення вулиць у Білокоровичах (Жданова, Партизанська, Поліська, Незалежна);
  • реконструкція мереж водопостачання в смт Нові Білокоровичі;
  • ремонт даху Бучманівської ЗОШ;
  • ремонт даху будинку культури в с. Білокоровичі.