Відбувся Новорічно-різдвяний концерт за участю аматорських колективів Білокоровицької ОТГ

Дата: 13.01.2019 19:33

13 січня 2019 року на базі комунального закладу «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради» відбувся Новорічно-різдвяний концерт за участю аматорських колективів Білокоровицької ОТГ «Полісяночка» (с. Білокоровичі), «Роксоляна» (смт. Бучмани), «Вербиченька» (смт. Нові Білокоровичі) та учнів Білокоровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Новобілокоровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Бучманівської ЗОШ.
Організатори готувались до цього свята ретельно і заздалегідь. Вишукане і яскраве вбрання сцени приваблювало своїм оригінальним оформленням, фойє даного закладу майоріло роботою талановитих працівників та дітей, які власноруч створили казкову фотозону.
Від глядацьких посмішок у залі ставало затишніше і тепліше.
Свято вдалося на славу. Вміють наші люди і працювати, і відпочивати. Таке відчуття, що по закінченні програми ніхто не хотів прощатися і покидати глядацьку аудиторію.