Результати конкурсу на зайняття посади головного лікаря КНП «Білокоровицька АЗПСМ» Білокоровицької сільської ради

Дата: 15.11.2018 18:16

14  листопада 2018 року відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білокоровицької сільської ради. Конкурсна комісія на чолі голови комісії Тетяни Петрівни Содель та її членів заслухали конкурсну пропозицію  претендента на зайняття вакантної посади Орлицької Людмили Володимирівни – лікаря загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради та провели з нею співбесіду.  Під час прийняття рішення конкурсна комісія врахувала здатність учасника конкурсу висловлювати свої думки, уміння викладати інформацію, ділові та вольові якості, готовність брати на  себе відповідальність, уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки, виявляти доброчесність та емоційну врівноваженість, а також досвід роботи в даній галузі.

За результатами  конкурсної пропозиції і проведення співбесіди з учасником конкурсу, конкурсна комісія прийняла рішення:

1. Визнати переможцем конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білокоровицької сільської ради Орлицьку Людмилу Володимирівну.
  2. Внести подання сільському голові Сергію Леонідовичу Коцуру щодо призначення  Орлицької Людмили  Володимирівни  на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білокоровицької сільської ради, як переможця конкурсу, на підставі контракту.

Відеозапис заслуховування конкурсної пропозиції учасника додається.