День знань в Білокоровицькій ОТГ

Дата: 01.10.2018 16:56

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Традиційно, у перший день осені,  лінійки  відбулися у всіх школах Білокоровицької громади.Звучали привітання на адресу учнів і викладачів, це день квітів та листівок, це свято - певнийпідсумоквеличезноїпідготовчоїроботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітньогопроцесу. У цей день,  з нагоди шкільного свята, щиропривіталиучнів та вчителів народний депутат Верховної Ради України Володимир Юрійович Арешонков,(Блок Петра Порошенка "Солідарність"),народний депутат Верховної Ради України Сергій Володимирович Пашинський(партія «Народний фронт»), депутат Житомиської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Михайлович Крамаренко, Андрій Миколайович Озерчукдепутат Житомиської обласної ради від партії «Українське об’єднання патріотів «Укроп»,Олег Васильович Казюкдепутат Житомиської обласної ради (Блок Петра Порошенка "Солідарність"),Білокоровицькийсільський голова Сергій Леонідович Коцур,  Микола Миколайович Конончук – голова профспілкового комітету  ДП «Білокоровицьке лісове господарство».Особливі слова вітань адресувалися першокласникам, для яких 1 вересня відкрилися двері країни знань, нових досягнень та власних талантів. Одинадцятикласникам бажали використовувати кожну мить стрімкого життя. Цьогорічний початок навчального року був надзвичайно приємним для учнів перших класів.  Власноручно Володимир Юрійович Арешонковвручив малечі традиційні подарункові набори з шкільним приладдям, а також першачки отримали  солодощі відБлагодійного Фонду Олени Юріївни Тищенко.ДоДня знань, за сприяння Володимира Юрійовича, були виділені кошти, на які була придбана технікадля закладів громади в сумі 100 тис. грн, а також профінансовано меблі та обладнання для шкіл на суму 200 тис. грн. Для того, щоб школярі громади змогли отримувати міцні знання в затишних класах за сприяння Сергія Михайловича Крамаренкабуло перераховано до бюджету Білокоровицької сільської ради кошти в сумі 63 тис.грн., з яких 25 тис.грн. заплановано на поточний ремонтНовобілокоровицької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3, 15 тис. грн. Новобілокоровицької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 на придбання кольорового МФУ та ноутбука, 15 тис. грн.заплановано на придбання відеокамери для Бучманівської загальноосвітньої школи I-II ступенів та  8 тис. грн. запланованона закупівлюбензокосилки та пилососадля ЗДО №1 «Ромашка».  Сергій Володимирович Пашинський та його фонд особисто зайнявся питанням поліпшення матеріально-технічної складової навчального процесу і придбав для шкіл громади сучасну комп’ютерну техніку, а саме:  2 проектора та бензокосилку подарував Білокоровицькій загальноосвітній школіI-III ступенів №1; ноутбук, комп’ютер  та проектор отримала Новобілокоровицька загальноосвітня школа I-III ступенів №3; три ноутбуки та проектор  - Новобілокоровицькій загальноосвітній школі I-III ступенів №2.Батьки, учні, педагогічні колективи шкіл та садочків громади та колектив Білокоровицької сільської ради висловлюють щирі слова подяки нашим депутатам за постійну підтримку і добрі справи. В перший понеділок вересня розпочався навчальний процес, завдякиякому ми маємотакучудовуможливість - бути освіченими людьми! Здоров’яі благополуччя! Миру і любові!

Вик. Ленч Т.М.