До Дня захисту дітей , у селищі Нові Білокоровичі, ведуться роботи по встановленню сучасного ігрового дитячого майданчика за сприяння народного депутата України

Дата: 22.05.2018 17:39

До Дня захисту дітей , у селищі Нові Білокоровичі,  ведуться роботи по встановленню сучасного ігрового дитячого майданчика за сприяння народного депутата України  Володимира Юрійовича Арешонкова. Гойдалки та лавки, пісочниці та карусель, будиночок та столик,  у різнокольрових барвах, розташовані у парковій зоні  в центрі селища, де традиційно збирається багато дітей та молоді. Вартість такої забави для дітей 140 000 грн., з яких 130 000 грн. було профінансовано Володимиром Юрійовичем Арешонковим, а 10 000 грн. було виділено з місцевого бюджету. Також, за сприяння Володимира Юрійовича учні перших класів  громади пересядуть за сучасні ортопедичні, багатофункціональні парти  з регулюванням висоти, антисколіозною стільницею, зміною кута нахилу стільниці, шухлядою для зберігання учнівського приладдя під стільницею. Жителі  Білокоровицької  громади висловлюють щиру вдячність і сердечну подяку Володимиру Юрійовичу  за надану допомогу в створенні сучасного  ігрового дитячого майданчика та закупівлю сучасних парт, що дуже сприяє фізичному, психологічному та емоційному розвитку дітей.                                                          Благоустрій дитячих зон відпочинку по Білокоровицькій ОТГ є одним з пріоритетів місцевої влади. Дитячі ігрові майданчики на загальну суму 40 000 грн. були встановлені при школах громади, а саме:  Білокоровицькій ЗОШ  I-III ступенів №1, Новобілокоровицькій  ЗОШ  I-III ступенів №2 та   Бучманівській ЗОШ  I-II ступенів. Заходи з благоустрою і розбудови Білокоровицької ОТГ мають урізноманітнити розваги дітей та проведення часу з користю для здоров’я, адже  дитинство – найвеселіша і найбезтурботніша пора життя!

Вик:  Тамара Ленч