Олевський район, Житомирська область

ФУТБОЛЬНІ ТАЛАНТИ ОТГ

Цього дня чекали з нетерпінням всі, до нього довго готувалися  і діти, і вчителі. І ось він настав. Довгоочікувана подія відбулася 19 квітня - футбольний турнір серед учнів на першість Білокоровицької ОТГ.У ньому взяли участь три команди громади: футбольна команда Білокоровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 « ЯВІР»(тренер Дударчик С. В.), команда Новобілокоровицької ЗОШ №2( тренерЛяшук В. І.) команда Новобілокоровицької ЗОШ №3( тренер Кравченко О. М.).

Команди дружно та радо вітали і підтримували вболівальники. Ігри проходили цікаво, зі спортивним запалом.

Переможцем турніру стала команда «Явір» Білокоровицької  ЗОШ №1, яка виграла два матчі, забивши суперникам 8 мячів , не пропустивши в свої ворота жодного. У поєдинку між Новобілокоровицькою ЗОШ № 2 та Новобілокоровицькою № 3 була зафіксована бойова нічия. Та за різницею пропущених мячів друге місце посіла команда Новобілокоровицької ЗОШ №2, почесне третє місце дісталося команді Новобілокоровицької ЗОШ № 3. Кращим бомбардиром турніру визнано учня 9 класу Білокоровицької ЗОШ № 1 Любиченка Віктора, який забив у ворота суперників 5 мячів. Кращий воротар турніру-учень 8 класу Борисюк Борис, який залишив свої ворота сухими. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, а команда «Явір» - футбольним  кубком.

Бажаємо юним футболістам нових перемог та спортивних звершень.

Вик: Методист відділу освіти Білокоровицької ОТГ      В. В. Мельник.