30 березня колектив Новобілокоровицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини провів на заслужений відпочинок лікаря-терапевта Ткаченко Тетяну Іванівну.

Дата: 16.04.2018 09:58

30 березня колектив  Новобілокоровицької амбулаторії  загальної  практики   сімейної медицини провів на заслужений відпочинок лікаря-терапевта Ткаченко Тетяну Іванівну. Тетяна Іванівна розпочала свій трудовий стаж в 1979 р.в с. Троянів Житомирської області, з1989 р. працювала в смт. Нові Білокоровичі.  За 29 років плідної праці в лікувальному закладі смт. Нові Білокоровичі проявила себе як високо кваліфікований медичний працівник, наставник для  молодої зміни. Ця жінка піклувалася про здоров’я не одного покоління своїх односельців. Вона справжній знавець лікарської справи. На її адресу звучить чимало гарних відгуків та подяк не тільки від пацієнтів. Пліч-о-плічі з Тетяною Іванівною працювала фельдшером Тетяна Анатоліївна Пантюшко. Їхні  щирі яскраві вогники в очах ніби відразу ж зцілюють людину. Білокоровицький сільський голова Сергій Леонідович Коцур висловив подяку Тетяні Іванівні за багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків,вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню. Тожшана і повага Вам, шановна, і наш доземний уклін!