Олевський район, Житомирська область

«Янголи віншують» - саме під такою назвою в Житомирському Свято-Михайлівському соборі 14 січня 2017 року пройшов другий обласний дитячий фестиваль автентичних колядок та щедрівок. Засновниця фестивалю Ангеліна Нестерова, згадує і сьогодні: «Я таку фразу гарну почула – «янголи віншують» і подумала, хто ж ці янголи, як не діти. Це всього лише другий фестиваль, сподіваюсь він буде жити й далі. Це ж чудово, коли діти прославляють Господа нашого Ісуса Христа: вони вітають, віншують господаря, господиню, діток. Вони несуть радість, тепло і світло іншим людям. Христос народився! Славімо його!».                                                 У заході взяли участь місцеві хорові студії, ансамблі та 14 фольклорних колективів з різних куточків Житомирщини. Виступаючі запевняють: такий фестиваль – це досвід і стимул творити далі.  Дитячий фольклорний гурт «Полісяночка» будинку культури смт. Нові Білокоровичі прийняв участь у фестивалі.      Учасників гурту: Яну Зяблову,  Дарію Макарчук, Катерину Потапову,   Анастасію Ходаківську, Наталію Лук’янчук,  Софію Любиченко,   Софію Васькову, Ірину Юріївну Кравченко – вчителя музичної школи, Олександра Миколайовича Борисовця – художнього керівника, Тамару Петрівну Кузьмич – директора Будику культури смт. Нові Білокоровичі  нагородили дипломом обласного дитячого фольклорного фестивалю колядок «Янголи віншують», за активну творчу діяльність у пропагуванні української різдвяної обрядовості.  Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій нагородив фольклорний гурт «Полісяночка»   Благословенною грамотою за збереження та пропагування українських духовних традицій Різдва.                         Зі святом Різдва Господа і Спаса нашого Ісуса Христа!

Вик. Ленч Т.М.