Олевський район, Житомирська область

28 березня 2018 року в місті Коростишів відбувся обласний фестиваль інструментальної музики “Мелодія”. У рамках фестивалю відбувся  конкурс переможців та гостей фестивалю.Представником  від Білокоровицької ОТГ  став  Народний гурт «Пілігрими» (художній керівник Олександр Борисовець)  з інструментальними композиціями  Джеймса Ласта «Одинокий пастух»  та Олександра Борисовця «Рідне місто». За участь в обласному фестивалі інструментальної музики  гурт нагородили «Дипломант IV ступеня».  Хлопці, так тримати, подальших успіхів Вам!!!  Окрема подяка висловлюється приватному підприємцю Павлу Миколайовичу Шостаку за підвіз артистів на конкурс.